Co o mě a mé práci říkají klienti

Zpětná vazba od klientů, zákazníků a známých je pro mě vždy velice cenná. Vážím si každého kroku kupředu ke spokojenějšímu životu, každé malé změny v krásně obyčejných životech lidí. 

„Je zajímavé, jak „jen“ deset dní dokáže s životem zamávat, když člověk chce! Nějaké techniky jsem znala již dříve a obecně jsem se vždy snažila o pozitivní přístup k životu, ale Vy jste tomu všemu dala tak krásný koncept, který mě opravdu stále provází, často na něj myslím a snažím se aplikovat. Celkově se cítím daleko klidnější, spoustu zbytečných věcí neřeším a netvořím si problémy tam, kde nejsou.“

Markéta V.manažerka, nyní na mateřské dovolené

„10ti denní Výzva: Ufff, taková krása! Vy jste, Věru, opravdu originál a je skvělé, že děláte to, co děláte!! Díky za to!“

Petra K.administrativní pracovnice

Workshop Věrky mě velmi mile překvapil. Jednak samotným obsahem, který se teď snažím pro sebe uvádět do praxe, jednak tím, že to pro ni není jen teorie - je na ní vidět, že principům mindfulness opravdu věří, žije je a že skutečně fungují.

Marek M.CIO

Oceňuji typy a cvičení, jak zvládat pomocí dýchání stresové situace a jak si udělat inventuru vlastního života, osobního štěstí. Workshop doporučuji všem, kdo mají pocit, že jim život utíká mezi prsty, jsou strašně busy a jsou přesvědčeni, že na nic nemají čas. Techniky Mindfulness, které Věra učí jsou časově nenáročné, dají se praktikovat kdekoliv a kdykoliv (není to fráze) a co je nejlepší, efekt je cítit téměř okamžitě.

Renata K.manažerka

…. zatím na to jdu pomaleji, ale všechno chce čas. Začala jsem chodit na procházky do lesa, jen tak, se psem. Bez sluchátek 😀 a pozorovat nádherné stromy, barevné listy, poslouchat ticho. Kdysi jsem to měla ráda, ale při školním a pracovním shonu jsem na to zapomněla….

Ivanka V.studentka VŠ

Plnila som tvoju výzvu. Deti aj ja sme boli casto bez tv, a uplne v pohode. Kedze som zacala znova pracovat po 4,5rokoch, udrzat si svoje cvicenicko ide😂. Kazdemu hlasim, ked budem spokojna a stastna ja, budu stastni tiez😊 Dycham aj bez budika, len tak sa zastavim a vsetko to predycham, uzasne, dakujem. Prace sama na sebe nie je nikdy dost, caka ma este dlha cesta.

Dáša F.spolumajitelka stavební firmy