Věra Švach

Svou cestu za štěstím, seberealizací a životní spokojeností jsem si poctivě vyšlapala. Roky jsem byla majitelkou a ředitelkou eventové agentury, i s prvním dítkem. V té době se točil dokument Čtyři v tom, kde jsem byla jednou z účinkujících první série.

 

V druhém těhotenství jsem se s mužem přestěhovala do Šanghaje, kde jsem také porodila, a kde se z pocitů velké prázdnoty, demotivace a ztráty směru pomocí technik mindfulness, čínské medicíny a rozličných seberozvojových dovedností vyklubala má duše.

 

Světlo světa spatřilo mé já a ukázal se mi směr, jakým v životě jít. A tak se zrodilo Happier by Vera.

PROFILOVKA

Představuji vám cestu ke spokojenějšímu ve větší radosti a lehkosti. Jsem motivátorkou a inspirátorkou šťastného a radostného života a trenérkou mindfulness.

Pomocí prožitkových seminářů, webinářů, 10ti denních Happiness Challengesčlánků a příběhů na bloguonline tréninků nebo sdílením na mém Facebooku a Instagramu vás provedu základními dovednostmi a každodenními návyky ke šťastnějšímu životu.

Kombinuji prožitkové aktivity pro uvolnění těla, mysli i otevření duše. Navracím lidi na jejich cestu vášně, seberealizace a štěstí v jejich běžném, reálném životě. Kombinuji techniky ze Západu i Východu a vytvářím unikátní mix praktickýchlehce aplikovatelných dovedností. Vše doplňuji praxí všímavosti (mindfulness) a meditací v jejích rozličných formách.

 

Máma a cestovatelka

Jsem také mámou dvou dětí a manželkou, procestovali jsme půlku světa, s rodinou jsme žili v Šanghaji a nyní žijeme v Berlíně. Takže mám osobní zkušenost, jak své štěstí, svou cestu a svou duši neztratit, nebo třeba i objevit i po dětech, v manželství a v návalu každodenních starostí. Pro Českou televizi jsem poskytla rozhovor o celé té mateřské transformaci a najdete ho tady.

 

Cesta do království Bhútán

Mou velkou inspirací pro práci se štěstím byla má cesta do himalájského království Bhútán, které je považováno za nejšťastnější zemi na světě. Jejich metodiku Hrubého Národního Štěstí ve své práci hojně využívám a upravuji pro náš západní styl života.

 

Šanghajská transformace

Přes deset let vlastním eventovou agenturu Viera Events, s.r.o., kterou jsem roky aktivně vedla. Agentura má na svém kontě stovky překrásných eventů.

Nicméně po narození mého druhého dítěte v Šanghaji se mně začala otevírat v Asii nová fascinující cesta, kterou jsem se rozhodla jít.

Studovala jsem holistický přístup k životu, čínskou medicínu, mindfulness a zúčastnila jsem se řady zážitkových a experimentálních workshopů po celé Asii. Začala jsem pravidelně dennodenně meditovat a praktikovat mindfulness a obracet se do svého nitra.

Spolupracovala jsem s institutem Shanghai Mindfulness a věnovala se technikám zvyšování štěstí a mindfulness v korporátním prostředí.

Spolu s manažery z amerického Googlu jsem se vydala do Bhútánu, nejšťastnější země světa, na Mindful Leadership Journey kde jsme zkoumali jejich Hrubé Národní Štěstí a aplikaci mindfulness v praxi, při vykonávání dobrovolnických prací v místních firmách.

Můj profesní růst vyvrcholil účastí na věhlasném kurzu Google´s Search Inside Yourself, který se věnuje emoční inteligenci, mindful leadership a zvyšování osobního a profesního štěstí.

Nabíjí mě čas s mými dětmi a rodinou, aštanga, acro a shivananda jóga, pobyt v přírodě, běhání, hra na klavír a čtení knih.

 

Miluji cestování a zkoumání štěstí v zemích, které navštěvuji.  Byla jsem v Číně, Bhútánu, Vietnamu, Japonsku, Indonésii, Singapuru, Kanadě, USA, v Karibiku, na Bali, v Thajsku a téměř ve všech Evropských zemích.

Mimo češtiny mluvím plynuje anglicky a italsky, na přeživší úrovni i čínsky a pilně nyní studuji němčinu.

Bude mi ctí setkat se s vámi osobně nebo online a provést vás na vaší cestě ke spokojenějšímu a požitkářskému životu.

Změna hesla
Prosím zadejte svůj email. Nové heslo obdržíte emailem.