VIDEO!! Nová 10ti denní Happiness Challenge: „Pohodová nastávající maminka“

Milé ženy v očekávání, ať už poprvé, nebo již doma děti máte. Mám pro vás video pozvánku do zbrusu nové unikátní Šťastné výzvy pro ženy v očekávání!

Společně v této 10ti denní Happiness Challenge pro těhulky prožijeme úlevu od překotných myšlenek a turbulentních emocí skrze mindfulness, přijímání přítomnosti takové, jaká je, bez přílišného hodnocení a tlaku mít to vše hned jinak. Pověnujeme se práci na rovnováze mužské a ženské energie, razantně se měnící v průběhu těhotenství v nás i doma s partnerem.

10 dní efektních dýchacích, uvolňovacích a rozjasňujících technik a dovedností pro klidnější a radostnější prožívání těhotenství a rodičovství. Zadání formou emailu s videem, textem nebo audio nahrávkou.

Výzva je protkaná praktickými a funkčními technikami mindfulness (všímavosti) do každodenních životů i pro využití v rodičovství. Trénujeme také umění spánku a práci se stresem z nespánku!

Aktivaci Výzvy a více informací najdete na tomto odkazu.

Těším se na vás ve Výzvě! Věra

Věra Švach
Pomáhám začlenit do běžného života ověřené techniky a praktické dovednosti, díky kterým proměníte svůj každodenní život ve spokojenost, radost, lehkost a naplnění. Můj příběh zde >>
Jsem autorkou 10 denní Happiness Challenge "Klidnější a spokojenější mámou" a "Základní šťastná výzva"
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Inspirace pro šťastnější život
  • Nejnovější příspěvky