Mgr. Věra Švach

Hluboce věřím, že spokojený a naplněný život je tu pro všechny. Začít můžeme sami od sebe, z místa, ve kterém se právě nacházíme. Mám pro vás techniky, dovednosti a osvědčené aktivity, které jsem osobně vytvořila a fungují pro prožívání hlubší radosti, životní lehkosti a šťavnatosti a nelezení sám sebe. 

Důvěřujte, že práce na sobě je nejdůležitější aktivitou ze všech. 

Tady je můj příběh... aneb "Jak se staví štěstí"

 Jsem inspirátorka a motivátorka štěstí, speaker a idealista, trenérka mindfulness, spolumajitelka agentury Viera Events s.r.o. , cestovatelka, jogínka, koučka, manželka, maminka, šťastná žena 🙂

Svou cestu za štěstím, seberealizací a životní spokojeností jsem si poctivě vyšlapala. Roky jsem byla majitelkou a ředitelkou agentury, i s prvním dítkem.

Jsem mámou tří dětí, Isabelle 6, Elliot 5 a malá Nicole půl roku. Jsem také manželkou pro mého muže a Ženou pro sebe samou. Procestovali jsme půlku světa, nyní žijeme v Berlíně.

Žili jsme také v Šanghaji, kde se narodil náš syn, a kde se z pocitů velké prázdnoty, demotivace a ztráty směru pomocí technik mindfulness, čínské medicíny a rozličných seberozvojových dovedností vyklubala má duše.  Takže mám osobní zkušenost, jak své štěstí, svou cestu a svou duši neztratit, nebo třeba i objevit i po dětech, v manželství a v návalu každodenních starostí.

Pro Českou televizi, v jejímž pořadu Čtyři v tom jsem kdysi účinkovala, jsem poskytla rozhovor o celé té mateřské transformaci a najdete ho tady.

Šanghajská transformace

Přes deset let vlastním eventovou agenturu, kterou jsem roky aktivně vedla. Agentura má na svém kontě stovky překrásných eventů.

Nicméně po narození mého druhého dítěte v Šanghaji se mně začala otevírat v Asii nová fascinující cesta, kterou jsem se rozhodla jít.

Studovala jsem holistický přístup k životu, čínskou medicínu, mindfulness a zúčastnila jsem se řady zážitkových a experimentálních workshopů po celé Asii. Začala jsem pravidelně dennodenně meditovat a praktikovat mindfulness a obracet se do svého nitra.

Spolupracovala jsem s institutem Shanghai Mindfulness a věnovala se technikám zvyšování štěstí a mindfulness v korporátním prostředí.

Spolu s manažery z amerického Googlu jsem se vydala do Bhútánu, nejšťastnější země světa, na Mindful Leadership Journey kde jsme zkoumali jejich Hrubé Národní Štěstí a aplikaci mindfulness v praxi, při vykonávání dobrovolnických prací v místních firmách.

Můj profesní růst vyvrcholil účastí na věhlasném kurzu Google´s Search Inside Yourself, který se věnuje emoční inteligenci, mindful leadership a zvyšování osobního a profesního štěstí.

Nabíjí mě čas s mými dětmi a rodinou, aštanga, acro a shivananda jóga, pobyt v přírodě, běhání, hra na klavír a čtení knih.

Miluji cestování a zkoumání štěstí v zemích, které navštěvuji.  Byla jsem v Číně, Bhútánu, Vietnamu, Japonsku, Indonésii, Singapuru, Kanadě, USA, v Karibiku, na Bali, v Thajsku a téměř ve všech Evropských zemích.

Mimo češtiny mluvím plynuje anglicky a italsky, na přeživší úrovni i čínsky a pilně nyní studuji němčinu.

Bude mi ctí setkat se s vámi osobně nebo online a provést vás na vaší cestě ke spokojenějšímu a požitkářskému životu.

Jak pracuji se štěstím?

Představuji vám cestu ke spokojenějšímu ve větší radosti a lehkosti. Jsem motivátorkou a inspirátorkou šťastného a radostného života a trenérkou mindfulness.

Pomocí prožitkových seminářů, webinářů, 10ti denních Happiness Challengesčlánků a příběhů na bloguonline tréninků nebo sdílením na mém Facebooku a Instagramu vás provedu základními dovednostmi a každodenními návyky ke šťastnějšímu životu.

Kombinuji prožitkové aktivity pro uvolnění těla, mysli i otevření duše. Navracím lidi na jejich cestu vášně, seberealizace a štěstí v jejich běžném, reálném životě. Kombinuji techniky ze Západu i Východu a vytvářím unikátní mix praktickýchlehce aplikovatelných dovedností. Vše doplňuji praxí všímavosti (mindfulness) a meditací v jejích rozličných formách.