10 denní Happiness Challenge

"Základní šťastná výzva "

Připadáte si, že letíte životem, nestíháte, jste pod tlakem?

Ani si nevšímáte, co se kolem vás děje?

Toužíte po vnitřním klidu, pohodě a lehkosti? A to i ve dnech, kdy nestíháte?

Výzva vám přinese životní uvolnění a nadhled. Naučíte se chápat, že většina stresu pramení z naší hlavy. Využijete dech a tělo pro pobyt v přítomnosti, ve které se odehrává radost a díky tomu se přestanete tolik zabývat minulostí i budoucností.

Efektní techniky mindfulness (všímavosti) vás naučí chápat, co se děje ve vás a mimo vás. Tím změníte postoj vůči sobě, druhým i světu, což vám přinese otevřenost a životní lehkost a časem i (možná už ztracenou) životní vášeň, jiskru a náboj.

Efektivní metoda 10ti denní Výzvy se velmi osvědčila už u více jak 1.000 účastníků.

Co během 10 denní výzvy získáte?

Kompletní balíček základních technik a dovedností pro spokojenější život, efektní odbourávání stresu a uvolňování těla i mysli. A to vše při našem běžném životě, při obyčejných dnech.

Dobíjení energie pomocí technik medicíny Východu

Dýchací techniky pro uvolňování se ve stresu

Představení mindfulness (všímavosti) a její využití pro vylepšení našich každodenních životů

Efektní uvolňování těla a mysli pro dlouhodobou spokojenost, a to i v náročných dnech

Změna pohledu na vypjaté situace a praktické řešení konfliktů

Trénink sebelásky a laskavosti vůči sobě a druhým jako základ kvalitních vztahů doma i v práci

Cesty pozitivního přístupu pro častější úsměv na tváři a větší lehkost bytí. Pro nás samotné a tím i pro naše nejbližší.

Pochopení a přijímání negativních emocí a věcí, které se nám dějí a práce jak s tím dál

Oceňuji typy a cvičení, jak zvládat pomocí dýchání stresové situace a jak si udělat inventuru vlastního života, osobního štěstí. Workshop doporučuji všem, kdo mají pocit, že jim život utíká mezi prsty, jsou strašně busy a jsou přesvědčeni, že na nic nemají čas. Techniky Mindfulness, které Věra učí jsou časově nenáročné, dají se praktikovat kdekoliv a kdykoliv (není to fráze) a co je nejlepší, efekt je cítit téměř okamžitě.

Renata K.manažerka

Jak Výzva probíhá?

Výzva trvá 10 dní. Každý den v odpoledene vám zašlu emailem zadání s technikou či dovedností k trénování na následující den, ve vašich běžných životech.

Zadání je formou textu, krátkého videa s názornou ukázkou nebo audio nahrávkou.

Na začátku Výzvy obdržíte tzv. Desatero Výzvy. Soubor pravidel, která doporučuji co nejvíce dodržovat. Umožní lepší působení Výzvy a prohloubí její účinek.

Celkově se jedná o jednoduché, často i zábavné aktivity, které začleníte do vašich běžných dní. Není potřeba nic měnit, ani nikam chodit. Je potřeba jen čas k přečtení emailu každý den a věnování se té dané technice v průběhu dne, při vašich běžných úkolech.

Doporučuji v průběhu Výzvy nikomu nesdělovat, že se Výzvy účastníte, ani nic speciálně neupravovat viditelně. Staňte se co největším pozorovatelem. Sebe samých a svého okolí.

Nechte na sebe Výzvu působit. Otevřete se jí. Bavte se při ní a užívejte si jednotlivé úkoly. Nehodnoťte v průběhu, ale přijímejte všechny účinky a změny, která se vám budou dít.

Vybrat si můžete ze dvou variant. Výzva speciálně pro maminky nebo pro kohokliv kdo chce být v životě spokojený a šťastný.

Mgr. Věra Švach
Mgr. Věra Švach

"Inspiruji ženy k tomu, aby se vymanily z role oběti celého procesu. Vysoukaly se z kazajek nefunkčních vzorců mateřství a byly více samy sebou. Aby žily ve větší lehkosti a radosti. Pro sebe samé. Pro jejich děti, jejichž budoucnost máme nyní ve svých rukou. Pro své manžely při tak náročných zkouškách manželství, jaké představuje mateřství. A hlavně pro sebe samé. Protože náš život, naše spokojenost, naplnění a štěstí jsou nejdůležitější. Ať už si to přiznáme, nebo ne."

Plnila som tvoju výzvu. Deti aj ja sme boli casto bez tv, a uplne v pohode. Kedze som zacala znova pracovat po 4,5rokoch, udrzat si svoje cvicenicko ide😂. Kazdemu hlasim, ked budem spokojna a stastna ja, budu stastni tiez😊 Dycham aj bez budika, len tak sa zastavim a vsetko to predycham, uzasne, dakujem. Prace sama na sebe nie je nikdy dost, caka ma este dlha cesta.

Dáša F.spolumajitelka stavební firmy