OBJEDNÁVKA

10 denní Happiness Challenge

"Základní šťastná výzva "

  • ANO
    Objednávám si 10 denní Základní šťastnou výzvu od Věry Švach za cenu 500 Kč (20 EUR) včetně DPH
  • ANO
    Zkontrolovala jsem si veškeré osobní údaje zadané v objednávce, především emailovou adresu na kterou mi výzva bude chodit
  • ANO
    Vím, že mi každý den bude chodit 10 denní výzva do mé emailové schránky

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji nákup na fyzickou osobu nepodnikatele. 


Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

Oceňuji typy a cvičení, jak zvládat pomocí dýchání stresové situace a jak si udělat inventuru vlastního života, osobního štěstí. Workshop doporučuji všem, kdo mají pocit, že jim život utíká mezi prsty, jsou strašně busy a jsou přesvědčeni, že na nic nemají čas. Techniky Mindfulness, které Věra učí jsou časově nenáročné, dají se praktikovat kdekoliv a kdykoliv (není to fráze) a co je nejlepší, efekt je cítit téměř okamžitě.

Renata K.manažerka

Plnila som tvoju výzvu. Deti aj ja sme boli casto bez tv, a uplne v pohode. Kedze som zacala znova pracovat po 4,5rokoch, udrzat si svoje cvicenicko ide😂. Kazdemu hlasim, ked budem spokojna a stastna ja, budu stastni tiez😊 Dycham aj bez budika, len tak sa zastavim a vsetko to predycham, uzasne, dakujem. Prace sama na sebe nie je nikdy dost, caka ma este dlha cesta.

Dáša F.spolumajitelka stavební firmy

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na vera@happier.cz nebo volejte na 731 008 439

Ráda Vám poradím a pomohu.