10 denní Happiness Challenge

„Pohodová nastávající maminka“

Toužíte po úlevě ve vaší hlavě, po prohloubení vnitřního klidu a jistoty, napojení na svou ženskou intuici, pochopit své turbulentní emoce a přijmout tělesné změny v těhotenství?

Hedáte způsob jak efektivně pracovat se spánkem a stresem z nespaní v těhotenství i s malým miminkem?

Jako nastávající maminky, ať už prvorodičky nebo opětovné mámy, procházíme celou škálou emocí, změn, obav a životních turbulencí.

Mění se nám tělo, emoční projevy, tisíce myšlenek nám běží denně v hlavě, proměňuje se náš vztah s partnerem, a ještě toho tolik, tolik nevíme! A kde jsme v tom ještě navíc my? Čas pro nás, naši seberealizaci a jak to vlastně všechno bude po porodu?

Jde to i jinak! Prožívám si nyní mé třetí těhotenství vědomě, ze svého středu, při kreativních meditacích, více než ze své hlavy, ovládaná mými strachy, obavami a názory a radami mého okolí. Stačí se rozhodnout mít to jinak a znovu se otevřít naší ženské intuici, ztracené radosti a klidu z obyčejné každodennosti. Naše přicházející miminko nám bude v budoucnu velice vděčné! 

Co během 10 denní Výzvy získáte?

Zbrusu nová „Šťastná Výzva“, vytvořená v mém současném třetím těhotenství, spojuje efektní techniky úlevy od naší hlavy a překotných myšlenek a navrací nás do přítomnosti v uvolnění a přijímání. Výzva jemně, upřímně a realisticky pracuje s našimi turbulentními emocemi a tělesnými změnami v těhotenství. Společných 10 dní nám také otevírá naši ženskou intuici a dává ji do harmonie s naší realitou a mužským protějškem. Součástí jsou také praktické metody mindfulness pro každodenní život a rodičovství.

Techniky uvolňování těla ve stresových situacích, spojení s naším dechem a s přítomností

Efektní techniky mindfulness pro rozjasnění naší každodennosti, větší lehkosti bytí a posílení radosti a smíchu

Rozpoznání mateřské intuice a ženského vnitřního hlasu, kteří jsou skvělými průvodci v mateřství

Umění spát a pracovat se stresem z nespánku!

Našlápnutí do technik mindfulness v rodičovství, které dále rozvíjí „Výzva pro mámy“

Umění být v tom, co je tady a teď, bez přílišných hodnocení, soudů a lpění na tom, aby to rychle bylo jinak

Vybroušení laskavé trpělivosti se sledem událostí, který je nepředvídatelný a často nekonečný

Praktické kreativní meditace, ulevujících od strachů a stresů a přenášejících nás do přítomnosti s vědomím jedinečnosti každého okamžiku, ať už prožíváme cokoliv

„Kéž bych toto celé uvědomění získala již při mém prvním těhotenství. Plynutí, přijímání, vnitřní klid a radostná pohoda, že vše je tak, jak má být. Víte, já umím velmi dobře plánovat a makat, převážně mezi muži. Nyní se učím být ženou a nebát se. Věrčiny techniky jsou tak praktické, jednoduché a intuitivně ženské, že mně to přišlo jako nenucená samozřejmost oddat se proudu jejích slov, technik a energie. Díky za to! Zdraví i můj manžel!“

Věrka K., business manažerka (2.těhotenství), těšící se na svou opravdovou mateřskou dovolenou

Jak Výzva probíhá?

Výzva trvá 10 dní. Každý den vám zašlu emailem zadání s technikou či dovedností k trénování na následující den, ve vašich běžných životech.

Zadání je formou textu, krátkého videa s názornou ukázkou nebo audio nahrávkou.

Na začátku Výzvy obdržíte tzv. Desatero Výzvy. Soubor pravidel, která doporučuji co nejvíce dodržovat. Umožní lepší působení Výzvy a prohloubí její účinek.

Celkově se jedná o jednoduché, často i zábavné aktivity, které začleníte do vašich běžných dní. Není potřeba nic měnit, ani nikam chodit. Je potřeba jen čas k přečtení emailu každý den a věnování se té dané technice v průběhu dne, při vašich běžných úkolech.

Nechte na sebe Výzvu působit. Otevřete se jí. Bavte se při ní a užívejte si jednotlivé úkoly. Nehodnoťte v průběhu, ale přijímejte všechny účinky a změny, která se vám budou dít.

Mgr. Věra Švach
Mgr. Věra Švach

Své první dítě, dcerku Isabelle, jsem porodila před TV kamerami dokumentu Čtyři v tom. Plná ambicí a díky tvrdé práci na sobě jsem vše zvládla „perfektně“, přesně, jak jsem to měla naplánováno. I když to někdy dřelo.

Při mém druhém těhotenství se začala ozývat má duše, kreativní cesta, ženská intuice a touha po ženskosti a opravdové formě mateřství. Neposlechla jsem. Svého syna Elliota jsem porodila v Šanghaji, pouhých 18 měsíců po Isabellce. A pak to přišlo. Doběhla jsem samu sebe. A učila se od začátku jak být ženou, mámou, sebe samou. Naslouchat své intucii, vnitřnímu hlasu, svým potřebám, láskyplným prožitkům více než své hlavě, ambicím, egu a mužské stránce mé osobnosti. Stala jsem se Ženou pro sebe samou, Mámou pro mé děti a Manželskou pro mého muže.

Nyní, ve svém třetím těhotenství, které má neskutečné grády, vše prožívám dle svého. Zcela otevřeně, hluboce a ve všech dimenzích. Kéž bych se těmto prožitkům otevřela již dávno. Je to nádherné. Je mně ctí provázet tímto uvědoměním, cestou a možná i životní transformací ženy a nastávající maminky.

„Mé strachy už nejsou tak silné. Učím se oddávat plynutí těhotenství a důvěřovat sama sobě. Hodně jsem stresovala a tlačila na sebe, že se musím lépe připravit, že vše se musí nastudovat a naučit. Díky Výzvě jsem získala důvěru v sebe sama a moc se mi ulevilo. Daleko více se raduji a směji. Praktikuji mindfulness, která mění mě samotnou a cítím, že se ta pohodová, radostná a klidná energie přenáší i na miminko. Vše bude tak, jak má a je to tak v pořádku. Těším se!“

Daniela S, asistentka, 1. těhotenství