10 denní Happiness Challenge

"Klidnější a spokojenější mámou"

Jste nevyspaní a vyčerpaní z ukřičených dětí a každodenních povinností kolem dětí a domácnosti?

Podléháte unáhleným reakcím, pocitům viny a následným výčitkám z nikdy nekončícího kolotoče mezi domácností, prací a dětmi, které by si nejraději jenom hrály?

Toužíte po větší pohodě, se kterou byste proplouvaly mateřskými dny a více si to užívaly, ať už jste doma nebo pracujete?

Čas s malými dětmi si můžete užít i jinak! Věřte mně! Prožila jsem si tu proměnu na vlastní kůži. Je to jako mávnutí magickým proutkem. Stačí se jen rozhodnout mít to jinak a znovu otevřít dveře k naší ženské intuici. Změna začíná od nás samotných….

Díky vlastním zkušenostem jsem pro vás vytvořila 10 denní Happiness Challenge "Klidnější a spokojenější mámou" pro více klidu a spokojenosti, lásky a radosti v tak náročném období, jakým mateřství je.

Efektní metoda 10ti denních Výzev se velmi osvědčila už u více než 1.000 jejích účastníků. 

Vím, jak důležité je, aby maminky byly více v pohodě a jak náročné je být mámou, ženou, kolegyní, a ještě k tomu manželkou, milenkou i kamarádkou.

Co během 10 denní výzvy zažijete?

Celkově se podíváme se na možnosti nadhledu na náročné situace a vyzkoušíme přijmout, že když nás někdo vytočí, znamená to fakt, že my jsme se vytočit nechaly. Tam je pak cesta ke komunikaci, změně či radostnějšímu prožívání života. A také si připomene více se v životě bavit a smát!

Kotvení našeho těla do klidu při vypjatých situacích

Efektní metody dýchání pro okamžité rozpoznání našich stoupajících emocí

Techniky mindfulness, které trénují, jak více jednat vědomě a méně emočně a impulzivně

Injekce radosti a lehkosti do běžných situací

Změna pohledu na vypjaté situace a praktické řešení konfliktů

Trénink sebelásky a laskavosti vůči sobě a druhým jako základ kvalitních vztahů doma i v práci

Cesty pozitivního přístupu pro častější úsměv na tváři a větší lehkost bytí. Pro nás samotné a tím i pro naše nejbližší.

Techniky pozorování toho, co se děje v nás a kolem nás a získání tzv. „časoprostoru“ mezi podnětem a naší reakcí.

Z tvé výzvy mně nejvíc pomohlo dýchání a získala jsem takový nadhled na životem. Snažím se být co nejvíc v klidu, už tolik nevyjíždím na Adámka, nenechám se tak snadno rozhodit. Když jsem klidná já, zklidní se i on a jde nám spolu všechno líp. Snažím se být víc spokojenější a užívat si každý den i když není zrovna příjemný. Je moc důležité nebrat si věci co se dějí okolo moc osobně. To, co si o mě myslí druzí, už pro mě není nějak důležité. Z kritiky je dobré se poučit, posunout se někam dál. Hlavně se tím netrápit a přijímat věci tak, jak jsou. Výzva je pro mě super, každý den se nad něčím zamyslet, něco začít dělat jinak. Je to moc příjemné číst každý večer nový email. Moc fandím tvojí práci a přeju jenom to dobré a spoustu spokojených výzvařů 🙂

Alena M.účetní na mateřské dovolené, mamka samoživitelka

Jak Výzva probíhá?

Výzva trvá 10 dní. Každý den v odpoledene vám zašlu emailem zadání s technikou či dovedností k trénování na následující den, ve vašich běžných životech.

Zadání je formou textu, krátkého videa s názornou ukázkou nebo audio nahrávkou.

Na začátku Výzvy obdržíte tzv. Desatero Výzvy. Soubor pravidel, která doporučuji co nejvíce dodržovat. Umožní lepší působení Výzvy a prohloubí její účinek.

Celkově se jedná o jednoduché, často i zábavné aktivity, které začleníte do vašich běžných dní. Není potřeba nic měnit, ani nikam chodit. Je potřeba jen čas k přečtení emailu každý den a věnování se té dané technice v průběhu dne, při vašich běžných úkolech.

Doporučuji v průběhu Výzvy nikomu nesdělovat, že se Výzvy účastníte, ani nic speciálně neupravovat viditelně. Staňte se co největším pozorovatelem. Sebe samých a svého okolí.

Nechte na sebe Výzvu působit. Otevřete se jí. Bavte se při ní a užívejte si jednotlivé úkoly. Nehodnoťte v průběhu, ale přijímejte všechny účinky a změny, která se vám budou dít.

Vybrat si můžete ze dvou variant. Výzva speciálně pro maminky nebo pro kohokliv kdo chce být v životě spokojený a šťastný.

Mgr. Věra Švach
Mgr. Věra Švach

"Inspiruji ženy k tomu, aby se vymanily z role oběti celého procesu. Vysoukaly se z kazajek nefunkčních vzorců mateřství a byly více samy sebou. Aby žily ve větší lehkosti a radosti. Pro sebe samé. Pro jejich děti, jejichž budoucnost máme nyní ve svých rukou. Pro své manžely při tak náročných zkouškách manželství, jaké představuje mateřství. A hlavně pro sebe samé. Protože náš život, naše spokojenost, naplnění a štěstí jsou nejdůležitější. Ať už si to přiznáme, nebo ne."

Je zajímavé, jak „jen“ deset dní dokáže s životem zamávat, když člověk chce! Nějaké techniky jsem znala již dříve a obecně jsem se vždy snažila o pozitivní přístup k životu, ale Vy jste tomu všemu dala tak krásný koncept, který mě opravdu stále provází, často na něj myslím a snažím se aplikovat. Celkově se cítím daleko klidnější, spoustu zbytečných věcí neřeším a netvořím si problémy tam, kde nejsou. A víte co? Dala jsem se do přípravy blogu! Už dlouho jsem nad tím uvažovala, ale měla jsem spoustu pochybností. Během výzvy jsem si tak nějak potvrdila, i díky Vám, že to bude cesta, která mě bude bavit a vyzkouším si jí.

Markéta V.manažerka, nyní na mateřské dovolené