10 denní Happiness Challenge

Přidejte se i Vy k 10ti denní Šťastné Výzvě, kterou prošlo už více než 1.000 účastníků!

Jedná se o soubor technik a dovedností sestavených ve zcela unikátním formátu na Českém trhu.

Naučíte se trénovat otevřený přístup k životu, změnu postoje k náročným situacím a navrátíte do života ztracenou radost a lehkost.

A to vše v běžné realitě. Z místa, ve kterém se právě nacházíte a prožíváte cokoliv.

Jak Výzva probíhá?

Výzva trvá 10 dní. Každý den vám zašlu emailem zadání s technikou či dovedností k trénování na následující den, ve vašich běžných životech.

Zadání je formou textu, krátkého videa s názornou ukázkou nebo audio nahrávkou.

Na začátku Výzvy obdržíte tzv. Desatero Výzvy. Soubor pravidel, která doporučuji co nejvíce dodržovat. Umožní lepší působení Výzvy a prohloubí její účinek.

Celkově se jedná o jednoduché, často i zábavné aktivity, které začleníte do vašich běžných dní. Není potřeba nic měnit, ani nikam chodit. Je potřeba jen čas k přečtení emailu každý den a věnování se té dané technice v průběhu dne, při vašich běžných úkolech.

Doporučuji v průběhu Výzvy nikomu nesdělovat, že se Výzvy účastníte, ani nic speciálně neupravovat viditelně. Staňte se co největším pozorovatelem. Sebe samých a svého okolí.

Nechte na sebe Výzvu působit. Otevřete se jí. Bavte se při ní a užívejte si jednotlivé úkoly. Nehodnoťte v průběhu, ale přijímejte všechny účinky a změny, které se vám budou dít.

Vybrat si můžete ze dvou variant. Výzva speciálně pro maminky, nebo základní - pro kohokoliv, kdo potřebuje být v životě spokojenější a šťastnější.

10 denní Happiness Challenge

"Klidnější a spokojenější mámou"

Tzv. Výzva pro mámy, velmi oblíbených a efektních 10 dní pro zklidnění našich unáhlených reakcí a pro více klidu a spokojenosti v tak náročném období, jakým mateřství a rodičovství je. Jednoduché techniky do rodičovských dní, ať už jste doma nebo pracujete spojují dechová cvičení, uvolňování stresu z těla i mysli, kotvení do klidu při vypjatých situacích či cesty pozitivního přístupu pro životní nadhled. 

10 denní Happiness Challenge

"Základní Šťastná výzva"

Unikátní set technik a dovedností s prvky mindfulness pro spokojenější život ve větší radosti a lehkosti a to i když nestíháme, jsme ve stresu a chodíme do práce. Efektní metody pro zklidnění mysli, uvolnění stresu z těla , navrácení klidu a vnitřní pohody a změnu pohledu na vypjaté situace. 

Výzva přináší životní uvolnění a nadhled. Učíme se chápat, že většina stresu pramení z naší hlavy a využíváme dech a tělo pro pobyt v přítomnosti, ve které se život odehrává. Měníme náš postoj vůči sobě, druhým i světu, což nám přináší otevřenost a životní lehkost. A časem i (možná už ztracenou) životní vášeň, jiskru a náboj.

10 denní Happiness Challenge

„Pohodová nastávající maminka“

Zbrusu nová „Šťastná výzva“, vytvořená v mém současném třetím těhotenství, spojuje efektní techniky úlevy od naší hlavy a překotných myšlenek a jemně, upřímně a realisticky pracuje s našimi turbulentními emocemi a tělesnými změnami v těhotenství.

Společných 10 dní nám také otevírá naši ženskou intuici a dává ji do harmonie s naší realitou a mužským protějškem. Součástí jsou také praktické metody mindfulness pro každodenní život a rodičovství.